Tags

1 strona

ZDM Warszawa

Alarmował o nieprawidłowościach. Sygnalista z Warszawy stracił pracę mimo ochrony prezydenta

Sygnalista z ZDM Warszawa zwolniony po zgłoszeniu nieprawidłowości, mimo ochrony prezydenta. Pełnomocnik zawiadamia prokuraturę.

Sygnalista z warszawskiego Zarządu Dróg Miejskich (ZDM), pan Piotr, został zwolniony po zgłoszeniu podejrzenia marnotrawienia miejskich pieniędzy i nieprawidłowości związanych z ubezpieczaniem zajętych aut, mimo otrzymania statusu sygnalisty od prezydenta Rafała Trzaskowskiego. Pełnomocnik mężczyzny złożył zawiadomienie do prokuratury, kwestionując działania odwetowe, podczas gdy ratusz utrzymuje, że zarzuty nie potwierdziły się, a pracownicy mogą nadużywać statusu sygnalisty.

Źródło: Polsat News
Kategoria: Prawo
Ważność: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐ (6/10)