Tags

1 strona

Waldemar Pawlak

Byli premierzy krytykują działania Tuska ws. Szpitala Południowego

Byli premierzy Leszek Miller i Waldemar Pawlak krytykują działania Donalda Tuska w sprawie Szpitala Południowego, wskazując na błędy i niepotrzebne wikłanie się w aferę.

Byli premierzy Leszek Miller i Waldemar Pawlak skrytykowali premiera Donalda Tuska za jego zaangażowanie w sprawę Szpitala Południowego, oceniając, że “posunął się za daleko” i “niepotrzebnie się wikła”. Komentując wpis premiera dotyczący lekarza Emila Jędrzejewskiego, wskazali na wątpliwości co do wiarygodności sygnalisty oraz potencjalne poważne konsekwencje polityczne w przypadku potwierdzenia zarzutów, jednocześnie podkreślając potrzebę szczegółowego wyjaśnienia sprawy przez prokuraturę.

Źródło: Polsat News
Kategoria: Polityka
Ważność: ⭐⭐⭐⭐⭐ (5/10)