W centralnych Filipinach doszło do tragicznej strzelaniny w szkole średniej, w wyniku której zginęły trzy osoby, a kilka innych zostało rannych. Policja uważa, że sprawcami, w wieku 14 i 15 lat, kierowała chęć zemsty za doświadczany bullying. Jeden z nastolatków został zatrzymany, drugi się poddał. Władze zapowiadają przegląd protokołów bezpieczeństwa w szkołach i systemów monitorowania zachowań uczniów, podkreślając, że mogły zostać przeoczone sygnały ostrzegawcze.
Źródło: BBC
Kategoria: Świat
Ważność: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ (7/10)