Australijska policja przechwyciła 2,7 tony kokainy, największą w historii tego kraju ilość narkotyków, ukrytą w podziemnym systemie bunkrów w zachodnim Sydney. Ładunek o szacunkowej wartości 816 milionów dolarów australijskich został znaleziony w skrytkach pod fałszywymi podłogami trzech kontenerów, a w związku ze sprawą zatrzymano dwóch mężczyzn, którym grozi dożywocie.
Źródło: BBC
Kategoria: Świat
Ważność: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ (8/10)