Tags

1 strona

Poszkodowani Klienci

Zapłacili za dom, zostali z niczym. Poszkodowanych przez firmę budowlaną może być więcej

Małżeństwo zapłaciło prawie 220 tys. zł za dom, a otrzymało wadliwą konstrukcję i niedokończoną budowę. Poszkodowanych przez firmę budowlaną może być więcej.

Małżeństwo zapłaciło prawie 220 tys. zł za wymarzony dom w Polsce, jednak zamiast gotowej budowli otrzymali wadliwą konstrukcję i niedokończoną inwestycję, która nadaje się do rozbiórki. Jak się okazuje, nie są jedynymi ofiarami firmy budowlanej, która oszukała klientów z całej Polski, przywłaszczając łącznie blisko milion złotych, a jej przedstawiciele unikają kontaktu.

Źródło: Polsat News
Kategoria: Prawo
Ważność: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ (7/10)