W Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Jastrzębiu-Zdroju doszło do niebezpiecznego incydentu, w którym 19-latek uzbrojony w nóż zaatakował pacjentkę, a następnie personel medyczny próbujący jej pomóc. Sprawca został obezwładniony i zatrzymany przez policję, a w zdarzeniu poszkodowane zostały co najmniej cztery osoby.
Źródło: Polsat News
Kategoria: Społeczeństwo
Ważność: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐ (6/10)