Ks. kan. dr Przemysław Szulc został nowym biskupem pomocniczym diecezji pelplińskiej, przyjmując święcenia biskupie w bazylice katedralnej w Pelplinie. Jako zawołanie pasterskiej posługi obrał “Gratia et missio” (“Łaska i misja”), a jego posługa będzie skupiona na dotarciu do ludzi spragnionych prawdy o Bogu i człowieku, zwłaszcza tych zagubionych i zniewolonych we współczesnym świecie.
Źródło: Polsat News
Kategoria: Polska
Ważność: ⭐⭐⭐ (3/10)