Ministerstwo Klimatu i Środowiska przyznaje, że butelkomaty w ramach systemu kaucyjnego mają problemy, ale podkreśla, że system oddano w ręce prywatnych operatorów. Decyzja o włączeniu tzw. “małpek” do systemu kaucyjnego zapadnie jesienią, po podsumowaniu pierwszego okresu działania systemu, który mimo wyzwań logistycznych jest wspierany przez ministerstwo ze względu na swoje korzyści ekologiczne i finansowe.
Źródło: Polsat News
Kategoria: Ekologia
Ważność: ⭐⭐⭐⭐ (4/10)