Tags

1 strona

Niesłuszne Skazanie

Piotr Pytel wyszedł na wolność po 20 latach w więzieniu w sprawie o zabójstwo

Piotr Pytel wyszedł na wolność po 20 latach więzienia w sprawie o zabójstwo. Przełom nastąpił dzięki przyznaniu się innego mężczyzny do winy.

Piotr Pytel, skazany przed laty na dożywocie za zabójstwo prostytutki, opuścił więzienie w Rzeszowie dzięki decyzji prokuratora generalnego o przerwie w odbywaniu kary. Przełom w sprawie nastąpił po przyznaniu się do winy przez Tomasza W., który wskazał, że to on popełnił zbrodnię, a Pytel był niewinny.

Źródło: Polsat News
Kategoria: Prawo
Ważność: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ (7/10)