Przywódca Hezbollahu Naim Kassem ostro skrytykował ramowe porozumienie między Libanem a Izraelem, podpisane w Waszyngtonie, określając je mianem “nieważnego”, “upokarzającego”, “haniebnego” i stanowiącego “porzucenie suwerenności”. Kassem zasugerował, że umowa powinna zostać zastąpiona przez porozumienie irańsko-amerykańskie, jednocześnie oskarżając władze libańskie o “legitymizację” izraelskiej okupacji.
Źródło: Polsat News
Kategoria: Polityka
Ważność: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ (7/10)