NASK wraz z Radiem i Telewizją Polską organizuje pikniki w ramach akcji “Lato z Radiem i TVP”, podczas których eksperci edukują o bezpiecznym korzystaniu z internetu, zwracając szczególną uwagę na zjawiska takie jak sharenting i oszustwa phishingowe. Celem jest uwrażliwienie obywateli na zagrożenia w sieci poprzez zabawę i interaktywne atrakcje, niezależnie od wieku.
Źródło: Polska Agencja Prasowa
Kategoria: Cyberbezpieczeństwo
Ważność: ⭐⭐⭐ (3/10)