Posłanka KO Małgorzata Pępek tłumaczy się z zarzutów o skorzystanie ze świadczeń szpitala w Żywcu poza kolejnością, twierdząc, że jedynie poprosiła koleżankę o rejestrację i otrzymała termin, gdy zwolniło się miejsce. Sprawę bada klub poselski, a rzecznik rządu zapowiada konsekwencje, jeśli doniesienia zostaną potwierdzone.
Źródło: Polsat News
Kategoria: Polityka
Ważność: ⭐⭐⭐ (3/10)