W poniedziałkowy wieczór w kopalni Murcki-Staszic w Katowicach doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął 45-letni górnik przygnieciony bryłą kamienia podczas pracy w przodku chodnika. Pomimo natychmiastowej pomocy, lekarz stwierdził zgon mężczyzny po niecałej godzinie od zdarzenia. Jest to trzeci śmiertelny wypadek w polskim górnictwie węgla kamiennego w tym roku.
Źródło: Polsat News
Kategoria: Polska
Ważność: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ (7/10)