Awantura w Polsat News o Szpital Południowy. Bosak broni przemocy w obronie pacjentów.

Gorąca debata w Polsat News o Szpitalu Południowym. Krzysztof Bosak stanął w obronie lekarza, który miał użyć siły wobec innego medyka.

W programie “Śniadanie Rymanowskiego” doszło do ostrej wymiany zdań między Krzysztofem Bosakiem a Magdaleną Sroką z PSL w sprawie incydentu w Szpitalu Południowym, gdzie młody lekarz miał być atakowany przez starszego chirurga. Bosak stanął w obronie lekarza, który bronił pacjentów przed krzywdą, natomiast Sroka podkreślała, że przemoc jest niedopuszczalna niezależnie od okoliczności. Debata dotyczyła również odpowiedzialności politycznej za sytuację w szpitalu.

Źródło: Polsat News
Kategoria: Polityka
Ważność: ⭐⭐⭐⭐ (4/10)