W programie “Prezydenci i Premierzy” doszło do ostrej dyskusji między Bronisławem Komorowskim a Leszkiem Millerem, wywołanej aferą wokół Szpitala Południowego. Komorowski przekonywał, że sprawa powinna być impulsem do wznowienia reformy służby zdrowia, którą jego zdaniem Miller zablokował 25 lat temu, niszcząc reformę Buzka. Miller odrzucił zarzuty, twierdząc, że problem trywializuje kwestię życia ludzkiego i że obecny stan zdrowia nie jest winą jednego rządu.
Źródło: Polsat News
Kategoria: Polityka
Ważność: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐ (6/10)