Tragiczny finał policyjnej interwencji w Kołobrzegu. Nie żyje 35-latek

Tragiczny finał interwencji policji w Kołobrzegu. Zmarł 35-latek, który był pobudzony i stawiał opór. Trwa kontrola zdarzenia.

Policyjna interwencja w mieszkaniu w Kołobrzegu zakończyła się tragicznie śmiercią 35-latka, który według funkcjonariuszy był silnie pobudzony i stawiał opór. Mężczyzna zmarł po tym, jak zemdlał chwilę po założeniu mu kajdanek, pomimo podjętej akcji ratunkowej przez policjantów i ratowników medycznych.

Źródło: Polsat News
Kategoria: Polska
Ważność: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ (7/10)