Radny o nieprawidłowościach w Szpitalu Grochowskim: podwójne etaty i zatrudnianie "na słupa"

Radny Paweł Lech o nieprawidłowościach w Szpitalu Grochowskim w Warszawie: podwójne etaty, zatrudnianie "na słupa", rosnące zadłużenie. Sprawa trafiła do prokuratury.

Niezależny radny Warszawy, Paweł Lech, ujawnił niepokojące informacje dotyczące Szpitala Grochowskiego, wskazując na możliwe nieprawidłowości takie jak podwójne etaty i zatrudnianie “na słupa”. Radny informuje o rosnącym zadłużeniu placówki i donosi o skierowaniu sprawy do prokuratury oraz wizycie CBA. Podkreśla, że sytuacja w szpitalu jest poważniejsza niż w przypadku Szpitala Południowego.

Źródło: Polsat News
Kategoria: Polska
Ważność: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐ (6/10)