Niezależny radny Warszawy, Paweł Lech, ujawnił niepokojące informacje dotyczące Szpitala Grochowskiego, wskazując na możliwe nieprawidłowości takie jak podwójne etaty i zatrudnianie “na słupa”. Radny informuje o rosnącym zadłużeniu placówki i donosi o skierowaniu sprawy do prokuratury oraz wizycie CBA. Podkreśla, że sytuacja w szpitalu jest poważniejsza niż w przypadku Szpitala Południowego.
Źródło: Polsat News
Kategoria: Polska
Ważność: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐ (6/10)