Lodziarnia “Pod Dębem” w Pszczynie od ponad 20 lat nagradza uczniów świadectwami z czerwonym paskiem darmowymi lodami, co spotkało się z krytyką Rzecznika Praw Dziecka jako potencjalna dyskryminacja. Mimo kontrowersji, wielu uczniów i rodziców uważa tę praktykę za motywującą nagrodę, a sama lodziarnia cieszy się ogromną popularnością w okresie zakończenia roku szkolnego.
Źródło: Polsat News
Kategoria: Społeczeństwo
Ważność: ⭐⭐⭐ (3/10)