Michał Dworczyk o "grze" Tuska i Zełenskiego "Przeciw Nawrockiemu"

Michał Dworczyk z PiS o konferencji w Gdańsku: "Gra" Tuska i Zełenskiego przeciw Nawrockiemu. Premier Polski "wykorzystywany" przez Ukrainę.

Europoseł PiS Michał Dworczyk skrytykował konferencję w Gdańsku, twierdząc, że była to “gra” Donalda Tuska i Wołodymyra Zełenskiego skierowana przeciwko Karolowi Nawrockiemu, a polski premier “daje się wykorzystywać” ukraińskiemu przywódcy. Dworczyk wyraził ból, że polski premier zaangażował się w międzynarodową grę kosztem spraw wewnętrznych Polski i polskiego prezydenta, co jego zdaniem utwierdza stronę ukraińską w przekonaniu o słabości państwa polskiego.

Źródło: Polsat News
Kategoria: Polityka
Ważność: ⭐⭐⭐⭐ (4/10)