Do Sądu Okręgowego w Warszawie trafił akt oskarżenia przeciwko Emilowi S., Dorocie Dodzie Rabczewskiej oraz dwóm innym kobietom, zarzucający im m.in. legalizowanie środków pochodzących z przestępstw i oszustwa na szkodę inwestorów. Doda, oskarżona o pomocnictwo w udaremnieniu zwrotu wierzytelności, zaprzecza zarzutom w mediach społecznościowych, twierdząc, że nie miała nic wspólnego z czynami byłego męża i czekała na możliwość obrony w sądzie.
Źródło: Polsat News
Kategoria: Prawo
Ważność: ⭐⭐⭐⭐⭐ (5/10)