Premier Donald Tusk skomentował w mediach społecznościowych sprawę lekarza Emila Jędrzejewskiego, który zarzucił Warszawskiemu Szpitalowi Południowemu narażanie pacjentów na utratę życia. Szef rządu uznał wiarygodność lekarza za wątpliwą po jego przesłuchaniu w prokuraturze i zadeklarował, że “instytucje do tego powołane sprawdzać będą wszystko do najdrobniejszego szczegółu”, a odpowiedzialni za ewentualne nadużycia “nie pozostaną bezkarni”.
Źródło: Polsat News
Kategoria: Polityka
Ważność: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐ (6/10)