Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zapowiedział złożenie wniosku do Prokuratora Generalnego w związku z zarzutami byłego ordynatora Szpitala Południowego, dra Emila Jędrzejewskiego. Lekarz oskarżył placówkę o nieprawidłowości, w tym o śmierć pacjentów z powodu niedoświadczonego personelu i wykonywanie niepotrzebnych badań w celu tworzenia dokumentacji. Kontrole w szpitalu już trwają, a sprawa nabiera coraz szerszego rozgłosu.
Źródło: Polsat News
Kategoria: Polityka
Ważność: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ (7/10)