Ruszyło stowarzyszenie Ruch Biało-Czerwonych. Ewa Zajączkowska-Hernik: Polska ma być dumna

Ruszyło stowarzyszenie Ruch Biało-Czerwoni. Ewa Zajączkowska-Hernik: Polska ma być dumna, silna i bezpieczna. Politycy Konfederacji oceniają inicjatywę niejednoznacznie.

Europosłanka Ewa Zajączkowska-Hernik ogłosiła powstanie stowarzyszenia Ruch Biało-Czerwoni, które ma jednoczyć ludzi ideowych dla dobra Polski, dążąc do tego, by była dumna, silna, skuteczna, pragmatyczna i bezpieczna. Inicjatywa, określana jako odpowiedź na prośby o zrobienie czegoś dobrego dla kraju, przyciągnęła już tysiące osób, jednak politycy Konfederacji oceniają ją niejednoznacznie, widząc w niej potencjalną konkurencję dla swojej partii, pomimo zapewnień Zajączkowskiej-Hernik o dalszej przynależności do Konfederacji.

Źródło: Polsat News
Kategoria: Polityka
Ważność: ⭐⭐⭐ (3/10)