W Pakistanie policja uwolniła Francuzkę, która przez 12 lat była przetrzymywana w zamknięciu przez męża wraz z ich pięciorgiem dzieci. Według zeznań ofiary, małżeństwo od 2014 roku żyło w izolacji, a rodzina doświadczała codziennej przemocy fizycznej i psychicznej. Zawiadomienie złożone przez jednego z synów doprowadziło do akcji ratunkowej i aresztowania mężczyzny.
Źródło: BBC
Kategoria: Świat
Ważność: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ (7/10)