Polityk PiS grozi ujawnieniem listy osób korzystających z "saloniku VIP" w Szpitalu Południowym

Poseł PiS zapowiada ujawnienie listy użytkowników "saloniku VIP" w Szpitalu Południowym. Dyskusja w "Debacie Gozdyry" wywołała spór między PiS a KO.

Poseł PiS Michał Kowalski zapowiedział ujawnienie listy polityków KO, którzy mieli korzystać z “saloniku VIP” w warszawskim Szpitalu Południowym, sugerując, że nie płacili za usługi. Poseł KO Mariusz Witczak nazwał te zarzuty “pisowską propagandą”, co wywołało spór na antenie “Debaty Gozdyry”. Ostatecznie Kowalski przyznał, że ujawnieniem listy zajmie się prokuratura prowadząca śledztwo w sprawie afery, która obejmuje rzekome fikcyjne dyżury i nieprawidłowości w przyjmowaniu pacjentów.

Źródło: Polsat News
Kategoria: Polityka
Ważność: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ (7/10)