Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła dwa odrębne śledztwa dotyczące nieprawidłowości w Warszawskim Szpitalu Południowym, jedno z nich dotyczy podejrzenia oszustwa na co najmniej 558 tys. zł w związku z nierzetelnymi fakturami, a drugie obejmuje możliwe niegospodarność, brak nadzoru nad SOR-em i nieprawidłowości w zawieraniu oraz rozliczaniu umów. W ramach postępowań przesłuchani zostaną liczni świadkowie, w tym pracownicy szpitala i urzędnicy ratusza.
Źródło: Polsat News
Kategoria: Prawo
Ważność: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐ (6/10)