NASK na pikniku Lata z Radiem: cyberprzestępcy nie wyjeżdżają na wakacje, więc podczas urlopu warto zachować ostrożność w sieci

NASK podczas "Lata z Radiem" przypomina o ostrożności w sieci podczas wakacji. Eksperci ostrzegają przed sharentingiem i phishingiem, edukując poprzez zabawę.

NASK wraz z Radiem i Telewizją Polską organizuje pikniki w ramach akcji “Lato z Radiem i TVP”, podczas których eksperci edukują o bezpiecznym korzystaniu z internetu, zwracając szczególną uwagę na zjawiska takie jak sharenting i oszustwa phishingowe. Celem jest uwrażliwienie obywateli na zagrożenia w sieci poprzez zabawę i interaktywne atrakcje, niezależnie od wieku.

Źródło: Polska Agencja Prasowa
Kategoria: Cyberbezpieczeństwo
Ważność: ⭐⭐⭐ (3/10)